«Кінологічна Спільнота «Амулет України»»

Отзывы

...Звезда показывает, что мы на верном пути
Олейников Евгений Александрович
Генеральный директор ООО"Клима Хитце"

«Звезда качества», которую получили наши бойлеры KlimaHitze - признание того, что украинский рынок готов принимать самые качественные европейские товары. В наших планах предложить рынку Украины и СНГ полную линейку климатической техники, и «Звезда» показывает, что мы на верном пути.

…мы на верном пути!
Донцов Сергій Вікторович
Директор по якості, ТОВ «Юрия-Фарм»

Компания «Юрия-Фарм» – украинская компания. Сейчас мы активно работаем над развитием зарубежных рынков. Высокое качество продукции – это залог успеха в международном бизнесе. Мы гордимся наградой национального рейтинга «Звезда Качества», так как это еще раз доказывает, что мы на верном пути!

«Кінологічна Спільнота «Амулет України»» утворена у2019 році. Але, за 2 роки ми вже встигли знайти однодумців і утворити велику дружну родину, в якій кожен може знайти допомогу та підтримку професіоналів як у сфері собаківництва (розведення, виховання, навчання, ветеринарія, грумінг, хендлінг, правові питання щодо собак тощо), так і у сферах не пов’язаних із нашими меншими братами.

За цей короткийпроміжок часу ми встигли провести багато всеукраїнських та міжнародних виставок собак, чемпіонати з робочих якостей, племінні огляди, семінари, курси експертів кінологів та заводчиків, надаватидопомогу в утриманні йрозведенні собак та племінній справі.

Одним з пріоритетних завдань нашої спільноти є формування у суспільстві гуманного відношення до собак та тварин і організація боротьби з жорстоким поводженням з тваринами.  Наша ціль – щоб собаки жили здоровим та щасливим життям з відповідальними власниками.

«Зірка Якості» - великий крок для нашої організації. Досягнення цих висот булоб неможливолише силою «Амулету України». Це багатоплідна співпраця з кінологічними організаціями України, з «FederationofСynologyforEurope» та «FederationGlobalСynology». Нашими успіхами ми завдячуємо усім членам нашого клубу, нашим друзям та фахівцям, які працюють з нами. Вони - наша сила та наше натхнення.

CYNOLOGICAL COMMUNITY

AMULET OF UKRAINE

49010, Ukraine, Dnipro,

ul. Observatornaya, 9

E-mail: Ucc.fce.amulet@gmail.com

www.ucc-amulet.com

www.facebook.com/amulet.dnepr

tel/viber +380963515551

+380502885822

 

 

       

×