Отзывы

Дякуємо Національному рейтингу якості товарів та послуг за високу оцінку нашого підприємства.
Полуектов Дмитро Володимирович
Генеральний директор ТОВ "КОМПАНІЯ "ВАГОВИМІРЮВАЛЬНІ СИСТЕМИ"

Дякуємо Національному рейтингу якості товарів та послуг за високу оцінку нашого підприємства.
Ми з ще більшою мотивацією продовжимо виводити Україну на новий технічний рівень і стимулювати чесні ринкові відносини за допомогою нашої продукції і послуг!

Это служит мотивацией работать больше и лучше.
Куценко Андрій Сергійович
Директор ТОВ «Берегове»

Мы благодарны Национальному рейтингу качества товаров и услуг «Звезда Качества» за то, оценил наш труд. Замечательно, что существует такой рейтинг. Это служит мотивацией работать больше и лучше.

«Кінологічна Спільнота «Амулет України»» утворена у2019 році. Але, за 2 роки ми вже встигли знайти однодумців і утворити велику дружну родину, в якій кожен може знайти допомогу та підтримку професіоналів як у сфері собаківництва (розведення, виховання, навчання, ветеринарія, грумінг, хендлінг, правові питання щодо собак тощо), так і у сферах не пов’язаних із нашими меншими братами.

За цей короткийпроміжок часу ми встигли провести багато всеукраїнських та міжнародних виставок собак, чемпіонати з робочих якостей, племінні огляди, семінари, курси експертів кінологів та заводчиків, надаватидопомогу в утриманні йрозведенні собак та племінній справі.

Одним з пріоритетних завдань нашої спільноти є формування у суспільстві гуманного відношення до собак та тварин і організація боротьби з жорстоким поводженням з тваринами.  Наша ціль – щоб собаки жили здоровим та щасливим життям з відповідальними власниками.

«Зірка Якості» - великий крок для нашої організації. Досягнення цих висот булоб неможливолише силою «Амулету України». Це багатоплідна співпраця з кінологічними організаціями України, з «FederationofСynologyforEurope» та «FederationGlobalСynology». Нашими успіхами ми завдячуємо усім членам нашого клубу, нашим друзям та фахівцям, які працюють з нами. Вони - наша сила та наше натхнення.

CYNOLOGICAL COMMUNITY

AMULET OF UKRAINE

49010, Ukraine, Dnipro,

ul. Observatornaya, 9

E-mail: Ucc.fce.amulet@gmail.com

www.ucc-amulet.com

www.facebook.com/amulet.dnepr

tel/viber +380963515551

+380502885822

 

 

       

×