Отзывы

Це є двигуном для подальшого розвитку в галузі розроблення інноваційних технологій...
Огороднік Ірина Владиславівна
Генеральний директор ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ»

Винагорода Національного рейтингу є дуже важливою для нашого колективу. Це є двигуном для подальшого розвитку  в галузі розроблення інноваційних технологій та створення конкурентоспроможної продукції для освоєння нових ринків.

Ми дуже вдячні Національному рейтингу за оцінку нашої роботи, яка допомогла ще більше згуртувати колектив для розвитку та руху вперед.

Поэтический отзыв
Токарев Валерий Филиппович
Генеральний директор Частной школи художественно-естетичного профиля "Костанди"

Во время сложных потрясений Национальный рейтинг жив! Мы ж очень рады, вне сомнений, Благодарить ваш коллектив!

За то, что в элегантном стиле С крутым дизайном у наград Вы нашу школу наградили «Звездою качества» - виват!

Дипломы с уникальным вкусом, С особым цветовым теплом В эстетике с огромным плюсом Нас удивили поделом!

Вы помогли нам ненароком, Наградами нас оценив, Сказав таким рекламным блоком… Который без альтернатив! Являясь школой элитарной Под впечатленьем от наград Добавим мы элементарно Ещё «Гран-при» в победный ряд!

Спасибо Вам за все награды, За стимул, действенность программ Участвовать в них будем рады, И за восторг спасибо вам!!!

P.S. И мы желаем вам умело Успехи яркие ценить И, чтоб святое ваше дело Бог с Ангелом могли хранить!

С уважением, Валерий Токарев

«Кінологічна Спільнота «Амулет України»» утворена у2019 році. Але, за 2 роки ми вже встигли знайти однодумців і утворити велику дружну родину, в якій кожен може знайти допомогу та підтримку професіоналів як у сфері собаківництва (розведення, виховання, навчання, ветеринарія, грумінг, хендлінг, правові питання щодо собак тощо), так і у сферах не пов’язаних із нашими меншими братами.

За цей короткийпроміжок часу ми встигли провести багато всеукраїнських та міжнародних виставок собак, чемпіонати з робочих якостей, племінні огляди, семінари, курси експертів кінологів та заводчиків, надаватидопомогу в утриманні йрозведенні собак та племінній справі.

Одним з пріоритетних завдань нашої спільноти є формування у суспільстві гуманного відношення до собак та тварин і організація боротьби з жорстоким поводженням з тваринами.  Наша ціль – щоб собаки жили здоровим та щасливим життям з відповідальними власниками.

«Зірка Якості» - великий крок для нашої організації. Досягнення цих висот булоб неможливолише силою «Амулету України». Це багатоплідна співпраця з кінологічними організаціями України, з «FederationofСynologyforEurope» та «FederationGlobalСynology». Нашими успіхами ми завдячуємо усім членам нашого клубу, нашим друзям та фахівцям, які працюють з нами. Вони - наша сила та наше натхнення.

CYNOLOGICAL COMMUNITY

AMULET OF UKRAINE

49010, Ukraine, Dnipro,

ul. Observatornaya, 9

E-mail: Ucc.fce.amulet@gmail.com

www.ucc-amulet.com

www.facebook.com/amulet.dnepr

tel/viber +380963515551

+380502885822

 

 

       

×