Краще підприємство країни

Відповідно до ранжирування Національного Рейтингу якості товарів та послуг «Зірка Якості», присвоюється звання «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО КРАЇНИ» за незмінно високу якість та досягнення переваги у бізнесі серед підприємств, що працюють в Україні!

Метою рейтингу є: визначити та показати суспільству справжніх лідерів у сфері виробництва високоякісних вітчизняних товарів та послуг на території України, сприяти громадському визнанню підприємств.

Рейтинг складається на базі офіційних даних Державних статистичних органів України та виключає вплив людського фактора у прийнятті рішення.

Національний Рейтинг якості товарів та послуг «Зірка Якості» заснований під патронажем Комітету Економічного Розвитку та Колегії З'їздів – це 2 всесвітньо відомі, незалежні бізнес-об'єднання та дослідницькі організації, що працюють у громадських інтересах. Які надають глибоко вивчені аналізи та обґрунтовані рішення найактуальніших на сьогодні питань.

Це єдина в Україні система – неупереджена, комплексна, об'єктивна, прозора, яка визначає лідерів, які досягли переваги у бізнесі, на основі принципу ранжирування показників діяльності підприємства за звітний період (рік) серед усіх суб'єктів господарювання незалежно від форм власності.

ID Имя участника Название компании Изображение награды
853 ТОВ НТФ "ІНТЕС ЛТД" ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ТЕХНІЧНА ФІРМА "ІНТЕС ЛТД"
×