Краще підприємство країни

Відповідно до ранжирування Національного Рейтингу якості товарів та послуг «Зірка Якості», присвоюється звання «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО КРАЇНИ» за незмінно високу якість та досягнення переваги у бізнесі серед підприємств, що працюють в Україні!

Метою рейтингу є: визначити та показати суспільству справжніх лідерів у сфері виробництва високоякісних вітчизняних товарів та послуг на території України, сприяти громадському визнанню підприємств.

Рейтинг складається на базі офіційних даних Державних статистичних органів України та виключає вплив людського фактора у прийнятті рішення.

Національний Рейтинг якості товарів та послуг «Зірка Якості» заснований під патронажем Комітету Економічного Розвитку та Колегії З'їздів – це 2 всесвітньо відомі, незалежні бізнес-об'єднання та дослідницькі організації, що працюють у громадських інтересах. Які надають глибоко вивчені аналізи та обґрунтовані рішення найактуальніших на сьогодні питань.

Це єдина в Україні система – неупереджена, комплексна, об'єктивна, прозора, яка визначає лідерів, які досягли переваги у бізнесі, на основі принципу ранжирування показників діяльності підприємства за звітний період (рік) серед усіх суб'єктів господарювання незалежно від форм власності.

ID Имя участника Название компании Изображение награды
829 ТОВ «МАКОТЕК» ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МАКОТЕК»
×