Отзывы

...Звезда показывает, что мы на верном пути
Олейников Евгений Александрович
Генеральный директор ООО"Клима Хитце"

«Звезда качества», которую получили наши бойлеры KlimaHitze - признание того, что украинский рынок готов принимать самые качественные европейские товары. В наших планах предложить рынку Украины и СНГ полную линейку климатической техники, и «Звезда» показывает, что мы на верном пути.

...це висока оцінка і велика відповідальність...
Cімонова Алла Анатоліївна
Директор «Бiзнес-довiдка» мiста Хмельницького

Для нас це дуже приємна подія. Потрапляння в такий рейтинг - це, одночасно і висока оцінка тієї роботи, яку ми зробили, і велика відповідальність, тому що тепер  наша подальша діяльність повинна відповідати «Зірці Якості». Дана нагорода, безумовно, стимулює нас на ще кращу роботу.

Товариство з обмеженою відповідальністю “МАРГІТ” було зареєстроване розпорядженням Свалявської райдержадміністрації 15 січня 1996 року. Форма власності – колективна.

Підприємство “МАРГІТ” було створене з метою виробництва товарів народного вжитку, а саме – розробка і експлуатація надр мінеральних вод.
Підприємство розташоване на території мальовничого санаторію “Квітка Полонини”, що знаходиться в горах на висоті 280 метрів над рівнем моря, в оточенні листяних та хвойних лісів.
Підприємство почало розливати мінеральну воду в ПЕТ пляшки ємністю 0,5 л. та  1,5 л. На даний час підприємство “МАРГІТ” розливає мінеральні води – "Поляна Квасова преміум", “Лужанська 4” та “Лужанська 7”.  Візитною карткою підприємства являється мінеральна вода “Лужанська 7”, єдина в своєму роді, яка безпосередньо розливається із свердловини № 7ГП глибиною 140 метрів, яка знаходиться в урочищі Голубинського родовища. Письмові дані про розлив та вивіз Закарпатських мінеральних вод відносяться до 1800 року. Свалявська мінеральна вода експортувалась до Відня та в Париж. В 1842 р. в Будапешті вона була визнана одною кращих за своїми смаковими якостями, а в 1855 р. одержала Золотий диплом на виставці вод Європи у Парижі У 1887 р. в околицях с. Голубине економією графа Шенборна починається використання та розлив мінеральної води "Маргіт", "Ержебет", "Панонія-Жофія" (тепер "Лужанська").
Дана вода вигідно відрізняється від інших вод наявністю специфічних мікроелементів, що дозволяє розширити показання щодо лікування хворих та при повсякденному вжитку.
Цех, в якому проводиться розлив мінеральних вод, обладнаний сучасними технологічними лініями імпортного виробництва “STECA” Франція та “JOGAN WAES” Німеччина.
Протягом двадцяти  років фірма “МАРГІТ”  пропонує на ринку України та за її межами цілющі мінеральні води Закарпаття. З перших днів свого існування фірма займає стабільне місце на вітчизняному ринку мінеральних вод.
На сьогоднішній день підприємство має свої торговельні представництва у м. Києві, Луцьк та інших містах України. Продукція експортується в Росію, США, Молдову, країни Прибалтики.
На підприємстві існує система знижок, яка залежить від кількості купленої продукції.

 

Один з лозунгів підприємства говорить: “Індивідуальний підхід до кожного покупця та кожного замовлення”. 

×