Отзывы

...це висока оцінка і велика відповідальність...
Cімонова Алла Анатоліївна
Директор «Бiзнес-довiдка» мiста Хмельницького

Для нас це дуже приємна подія. Потрапляння в такий рейтинг - це, одночасно і висока оцінка тієї роботи, яку ми зробили, і велика відповідальність, тому що тепер  наша подальша діяльність повинна відповідати «Зірці Якості». Дана нагорода, безумовно, стимулює нас на ще кращу роботу.

Рейтинг способствует еще большему сплочению коллектива.
Омельяненко Александр Алексеевич
Директор ООО СК СТАНДАРТ

Спасибо Национальному рейтингу! В это непростое для страны и бизнеса время, вдвойне приятно получать оценку нашего труда. Это является дополнительным стимулом в работе. Рейтинг способствует еще большему сплочению коллектива. Стимулирует руководство компании а также сотрудников получивших дипломы, которые внесли весомый вклад в развитие предприятия. Вы делаете нужное дело! Мы уверенны, что место в Национальном рейтинге будет способствовать нашему дальнейшему росту. Продолжением взаимовыгодных и плодотворных отношений с давно известными компаниями, а также налаживанию новых контактов с партнерами по бизнесу.

«Young Minds» — тренінговий центр, який надає високоякісні послуги в бізнес-області, організації та проведенні освітніх тренінгів особистісного зростання, а також інтенсивів в різних сферах з метою забезпечення лідерства в обраній сфері діяльності.

 

«Young Minds» являються організаторами таких проектів як: «Спарта» в Києві та Україні, тренінгів Сергія Азімова в Києві, тренингу (Україна) Тоні Роббінса у Лондоні «Як змінити своє життя — 5 основних правил», тренінг Павла Ракова в Києві та т.п.

 

Тренінговий центр «Young Minds» — це територія однодумців, молодих підприємців, зацікавлених в отриманні найсучасніших знань та розвитку найбільш ефективних практичних навичок у своїй професійній сфері.

Учасниками Тренінгового центру вже стали понад 5000 топ-менеджерів і власників компаній та просто тих, котрі готові змінити своє життя вже сьогодні.

×