Отзывы

Це є двигуном для подальшого розвитку в галузі розроблення інноваційних технологій...
Огороднік Ірина Владиславівна
Генеральний директор ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ»

Винагорода Національного рейтингу є дуже важливою для нашого колективу. Це є двигуном для подальшого розвитку  в галузі розроблення інноваційних технологій та створення конкурентоспроможної продукції для освоєння нових ринків.

Ми дуже вдячні Національному рейтингу за оцінку нашої роботи, яка допомогла ще більше згуртувати колектив для розвитку та руху вперед.

…это послужит хорошим стимулом на следующий год
Моторний Андрій Генадійович
Генеральный директор ЗАО ІнвестСтрой

Я всегда ставлю перед собой большие цели как руководитель. В этом году их удалось достичь. Спасибо «Звезде Качества» что отметили, это послужит хорошим стимулом на следующий год.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Ліки України» – найбільша аптечна мережа в Чернігівській області, яка представлена в усіх її районах та налічує більше 100 аптек та аптечних пунктів. Це єдиний виробник лікарських засобів в  умовах аптеки, в т.ч. виготовлення лікарських засобів в асептичних умовах та постачальник в області наркотичних, психотропних  лікарських засобів та прекурсорів.

Товариством забезпечується ефективне функціонування  фармацевтичного контролю якості лікарських засобів, підвищення професійного рівня фармацевтичних кадрів та ефективне використання кадрового потенціалу.

ТОВ «Ліки України» приймає участь у всіх державних і соціальних програмах, таких як «Доступні ліки», проводить відпуск препаратів інсуліну за безкоштовними рецептами хворим на цукровий діабет, забезпечує лікарськими засобами хворих, постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС та іншим пільговим категоріям хворих. Завдяки плідній праці всього колективу в області створена надійна і відповідальна аптечна служба, яка спроможна надавати населенню якісну, повну і своєчасну медикаментозну допомогу.

«Ліки України» за останні роки неодноразово отримували різні нагороди: 2014 – Лідер галузі; 2016 – Фаворит Успіху; 2017 та 2018 – Лідер року національного бізнес рейтингу.

Якість усієї продукції, представленої в аптечній мережі ТОВ «Ліки України», завжди підтверджена відповідними сертифікатами та надійним внутрішнім контролем. Саме тому жителі Чернігова та області довіряють «Лікам України»,  де завжди отримують відмінне обслуговування та якісні лікарські засоби.

https://liki.cn.ua/

 

×