Отзывы

...це висока оцінка і велика відповідальність...
Cімонова Алла Анатоліївна
Директор «Бiзнес-довiдка» мiста Хмельницького

Для нас це дуже приємна подія. Потрапляння в такий рейтинг - це, одночасно і висока оцінка тієї роботи, яку ми зробили, і велика відповідальність, тому що тепер  наша подальша діяльність повинна відповідати «Зірці Якості». Дана нагорода, безумовно, стимулює нас на ще кращу роботу.

Це є двигуном для подальшого розвитку в галузі розроблення інноваційних технологій...
Огороднік Ірина Владиславівна
Генеральний директор ТОВ «Фірма Порцекс-ВРБТ»

Винагорода Національного рейтингу є дуже важливою для нашого колективу. Це є двигуном для подальшого розвитку  в галузі розроблення інноваційних технологій та створення конкурентоспроможної продукції для освоєння нових ринків.

Ми дуже вдячні Національному рейтингу за оцінку нашої роботи, яка допомогла ще більше згуртувати колектив для розвитку та руху вперед.

Торговая Группа «ВБА» - ведущий украинский производитель мягкой упаковки (Биг-Бэг, Лайнер Бэг, вкладыш в полувагон) для хранения и транспортировки сыпучих грузов, а также надежный поставщик известняка,  известняковой муки и минерального порошка. 


Вся реализуемая продукция Торговой Группы «ВБА», в частности, известняк, известняковая мука, минеральный порошок, полностью соответствует требованиям ГОСТ и ТУ, действующих на территории Украины и стран СНГ, сертифицирована и сопровождается паспортами качества.

Сайт: http://vba.com.ua/ru/

Tел./факс: +38 (056) 790-790-3

 

×