Отзывы

Благодарим за доверие и признание
Цубанова Марина Анатольевна
Директор BYTSKO TRAVEL GROUP

Наша компания работает на рынке туристических услуг 23 года, постоянно развиваясь и совершенствуясь. BYTSKO TRAVEL GROUP предоставляет услуги по организации мероприятий (деловые поездки, конференции, семинары, поощрительные поездки для сотрудников, корпоративные  и Event мероприятия в Украине и за рубежом), приему гостей в Украине, осуществляет продажу АВИА и ЖД билетов, а также предоставляет незабываемый отдых в Украине и за рубежом.

Награда «Звезда качества» является для нас высокой оценкой совместного труда  и личного вклада каждого из сотрудников.

Благодарим всех клиентов, партнеров и коллег за доверие и выбор компании. Мы прикладываем все усилия, чтобы оправдать Ваши ожидания!

...это признание заслуг трудового коллектива.
Пуске Валерия Кондратьева
Директор ТОВ «Велам»

Спасибо Рейтингу за внимание к компаниям, демонстрирующим позитивные результаты деятельности. Прежде всего, это признание заслуг трудового коллектива.

Рівненська обласна філармонія заснована в 1939 р. В різний час у філармонії працювали різноманітні колективи та виконавці, серед них хорова капела, циркові та лекторські бригади, ансамбль пісні і танцю “Полісся”, ансамбль циганської пісні і танцю “Мелодії Ромен”, вокально-інструментальні ансамблі “Олеся” та “Жайвір”, естрадні колективи за участю І.Поноровської та Л.Доліної, ансамбль пісні і танцю “Зоря” . 
До 1987р. Рівненська філармонія не мала базової концертної площадки,
тому в 1987р. відкрився зал камерної та органної музики, а в 1989 р. був виготовлений за індивідуальним проектом орган ОР № 3609 виробництва фірми „Рігер - Клосс” (м. Крнов ЧССР), який був встановлений та прийнятий державною комісією. З 1987 р. адміністрація філармонії знаходиться за адресою м. Рівне вул. Драгоманова,20. 
Рішенням Рівненського облвиконкому № 140 від 28.07.90 р. Ох. №9 - Р в зал камерної та органної музики взятий на державний облік. Згідно протоколу засідання містобудівної ради будівлю колишнього костьолу
, на сьогодні залу камерної та органної музики, вирішили рахувати пам’яткою архітектури місцевого значення. 
Давньою традицією є органні концерти Рівненської обласної філармонії. Унікальний орган дозволяє виконувати весь спектр світової органної музики. Кращі органісти України та Європи 
постійно беруть участь у щорічних фестивалях органної музики Рівненської обласної філармонії. 
Зал камерної та органної музики є базовим майданчиком для камерного оркестру Рівненської облфілармонії -чудового колективу, одного з найстарших оркестрів України – в репертуарі якого кращі зразки світової класичної музики . 
З 2005 по
дійсний час рівненську обласну філармонію успішно очолює Микола Орешко (директор). За цей період створена велика кількість унікальних концертних та мистецьких програм, були створені унікальні колективи: ансамбль камерної музики “Концертіно” та фольк-театр “Дуліби”.

Філармонія поповнилась артистами естрадного жанру -народним артистом України Степаном Гіга та співаком і композитором Сашком Невже. Камерний оркестр філармонії здобув звання Лауреата ІІ премії Першого Республіканського конкурсу „Прем’єр-Палац” у Києві, а згодом здобуває статус „Академічний камерний оркестр”. 
В концертній діяльності філармонії з культурно-просвітницькою метою запроваджено абонементні програми, та цикли концертів.
2017рік
-ювілейний для залу камерної та органної музики – виповнюється 30 років з моменту його відкриття. Всі ці роки улюблений зал рівненських меломанів виконує велику і благородну роботу. Він є центром музичного життя нашого міста та області. Десятки тисяч слухачів, покоління молодих людей виховуються на прекрасних зразках класичної музики. Сотні провідних музикантів України та із-за кордону презентували рівнянам та гостям Рівного на нашій сцені своє мистецтво.

Діяльність філармонії активно спрямувана на просування та популяризацію вітчизняного мистецтва, класичної спадщини, відродження української національної культури. Артисти рівненської філармонії зажди беруть найактивнішу участь у загальнодержавних заходах, мистецько-культурних та громадських акціях міста та області.

Майже 80 років Рівненська обласна філармонія працює для Вас, наші дорогі шанувальники музичного мистецтва! Час лине і вимагає змін. Велика базова цінність – це гігантський пласт музики, що складається з доробку геніальних композиторі в останніх 500 років! Він неодмінно звучатиме у наших концертах!

Інструментальна, органна, вокальна музика, творчість, як наших артистів, так і запрошених майстрів та молодих виконавців презентується в традиційній формі та у формі синтезу мистецтв.

Для Вас ми активно розвиваємо й інші концертні напрямки: музейно-екскурсійні та літні концерти на повітрі, програми для цільових груп (діти, молоді мами, студентство, люди зрілого віку…).

Наші естрадні виконавці завжди дарують слухачам та глядачам заряд якісного позитиву, а оркестр - чудовісимфонічні, симфонічно-хоровітакамерніпрограми!

Мистецтво – цедіалог, діалог між композитором, виконавцем, художником, письменником і людством!

Наша філармонія є одним з багатьох майданчиків для цього діалогу!

 

З повагою,

 

Адміністрація КЗ «Рівненська обласна філармонія» 

×