Отзывы

...наше хозяйство увеличило продажи продукции на 30 процентов…
Сімонян Арсен Грачович
Директор СТОВ «Перемога»

Спасибо за достойную оценку нашего труда.Такая оценка, как " Звезда Качества", подтверждает солидность нашего хозяйства. Благодаря вашей рекламе, наше хозяйство увеличило продажи продукции на 30 процентов, мы надеемся на сотрудничество с вами в будущем. С уважением к Вам.

Поэтический отзыв
Токарев Валерий Филиппович
Генеральний директор Частной школи художественно-естетичного профиля "Костанди"

Во время сложных потрясений Национальный рейтинг жив! Мы ж очень рады, вне сомнений, Благодарить ваш коллектив!

За то, что в элегантном стиле С крутым дизайном у наград Вы нашу школу наградили «Звездою качества» - виват!

Дипломы с уникальным вкусом, С особым цветовым теплом В эстетике с огромным плюсом Нас удивили поделом!

Вы помогли нам ненароком, Наградами нас оценив, Сказав таким рекламным блоком… Который без альтернатив! Являясь школой элитарной Под впечатленьем от наград Добавим мы элементарно Ещё «Гран-при» в победный ряд!

Спасибо Вам за все награды, За стимул, действенность программ Участвовать в них будем рады, И за восторг спасибо вам!!!

P.S. И мы желаем вам умело Успехи яркие ценить И, чтоб святое ваше дело Бог с Ангелом могли хранить!

С уважением, Валерий Токарев

 цьому році  дошкільному навчальному закладу «Джерельце»  виповнюється 39років, але це сучасний дошкільний заклад.  За всі ці роки садочок розквітнув до невпізнання і тепер радує діток і їхніх батьків сучасними, затишними і теплими кімнатами, зручними меблями, казковими майданчиками, розмаїттям іграшок та пізнавальних ігор. Хто мав нагоду побувати у нашому  дитсадку, неодмінно погодиться, що кожна група тут – це комфорт і затишок. Батьки можуть бути спокійними за своїх малят. 

У дошкільному навчальному закладі гостинно запрошують дітей вісім  груп від двох  до сьомі  років. В закладі існує єдина в місті  Тернівка  дошкільна група для дітей з порушенням мовлення, інклюзивна група. Це говорить про те, що ЗДО користується попитом серед батьківської громадськості.

Для нас дуже важливо, щоб  діти, які відвідують наш заклад були здорові, щасливі та інтелектуально розвинені.

Колектив ЗДО міцний, сильний та згуртований. В нашому закладі працюють професіонали - люди самовіддані та небайдужі до дитини. Тобто всі ті, хто постійно і з любов’ю дбає про комфорт маленьких вихованців і їхній повноцінний розумовий і фізичний розвиток. Талановиті вихователі «Джерельце» прагнуть, щоб дитячий садок був для малюків будинком радості. Педагоги-креативщики – люди з великим серцем. Тут усе випромінює доброту та радість, тут занурюєшся в атмосферу тепла, любові і турботи.

Досвід роботи нашого закладу неодноразово друкували у науково-методичних журналах МОН. Педагогічний і дитячий колектив закладу неодноразово перемагав у міських та обласних конкурсах.

Один із лозунгів «Джерельце»: «Кожна дитина неповторна, кожна дитина талановита»

×